hero
Dentysta Katarzyna Turlej

Lek. Dent

Katarzyna Turlej

Właściciel CDC CRACOW DENTAL CENTRE.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Specjalizuje się w najbardziej skomplikowanej endodoncji, czyli leczeniu kanałowym oraz kompleksowym estetycznym leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym.W Centrum Stomatologii CDC kieruje zespołem lekarzy, nadzoruje ich pracę oraz zajmuje się planowaniem kompleksowych leczeń dla pacjentów, zgodnie z najlepszą i najnowocześniejszą wiedzą stomatologiczną. Zawsze w zgodzie ze światowymi standardami.Każdego z pacjentów otacza troskliwą opieką w dążeniu do wymarzonego uśmiechu.

Przeprowadza skomplikowane zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej wykorzystując najnowsze zastosowania współczesnej stomatologii między innymi mikroskop renomowanej firmy Kaps, za pomocą którego z łatwością leczy wiele trudnych przypadków leczeń kanałowych.

Doktor Katarzyna Turlej charakteryzuje się ponadprzeciętną wiedzą, precyzją pracy oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym.  Zdobyła liczne grono Pacjentów pochodzących z różnych zakątków świata marzących o pięknym, naturalnym, zdrowym i funkcjonalnym uśmiechu.

Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu krajowych i zagranicznych szkoleniach i sympozjach, po to aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość świadczonego leczenia. Wśród szeregu szkoleń są prestiżowe Curricula Endodontyczne oraz Implantologiczne.

Lekarz z pasją, wizją i ideą

Praca protetyczna Dr Katarzyny Turlej „Pełna rekonstrukcja estetyczna uzębienia – licówki, korony E-max” została wyróżniona, jako jedna z dwóch prac z Polski w konkursie IPS e-MAX SMILE AWARDS CONTEST  MADRYT 2016.

Od 2016 roku, nieprzerwanie dr Turlej jest laureatką w ogólnopolskim plebiscycie “Dentysta Roku” organizowanym przez PortalDentystyczny.pl. w 2016 – I miejsce, w 2017 – III miejsce, w 2018 – II miejsce