|O nas

Centrum Stomatologii CDC CRACOW DENTAL CENTRE to idea połączenia nowoczesnej stomatologii w przyjaznych, komfortowych warunkach. Miejsce to zostało stworzone przez dr Katarzynę Turlej, jako wynik jej wiedzy, doświadczenia zawodowego zdobywanego na przestrzeni lat i chęci dalszego rozwoju. Wizja centrum to rzetelna diagnostyka, poznanie oczekiwań każdego pacjenta i stworzenie kompleksowego planu leczenia, tak aby zapewnić każdemu z naszych pacjentów maksymalne poczucie bezpieczeństwa, komfortu podczas leczenia.

Profesjonalizm przede wszystkim, ale miła i przyjazna atmosfera jest dla nas równie ważna – tak, aby każdy nasz pacjent czuł się u nas dobrze.

Dr Katarzyna Turlej stworzyła miejsce, gdzie holistyczne podejście do pacjenta oraz dbanie o każdy detal na każdej płaszczyźnie funkcjonowania są kwestiami najważniejszymi. W jednym miejscu pacjent ma możliwość konsultacji z lekarzami specjalizującymi się w różnych dziedzinach stomatologii, ma dostęp do najnowocześniejszej aparatury rentgenowskiej. Po wstępnej diagnostyce pacjent otrzymuje koncepcje kompleksowego leczenia stomatologicznego wraz z jego szczegółowym omówieniem ze strony lekarza, następnie realizację planu leczenia i późniejszą opiekę medyczną.

Dr Turlej zaprosiła do współpracy lekarzy charakteryzujących się wysokimi kwalifikacjami, dzięki temu opieka stomatologiczna oparta jest na najwyższej jakości świadczonych usług przy użyciu najwyższej klasy materiałów. W trakcie zabiegów stosujemy wyłącznie materiały od wiodących na rynku producentów, takich jak szwajcarska firma IVOCLAR VIVADENT, które gwarantują trwałość, najlepszy możliwy efekt estetyczny.
Wyposażyliśmy Centrum w najnowocześniejsze unity stomatologiczne a-dec, zapewniające naszym pacjentom maksymalny komfort i wygodę podczas zabiegów. Do dyspozycji naszych pacjentów, ale również osób, które będą chciały tylko skorzystać z naszej oferty radiologicznej, oddaliśmy w pełni wyposażoną pracownię rentgenowską. Mamy możliwość wykonania badania pantomograficznego, radiowizjograficznego oraz tomografii komputerowej szczęki, żuchwy oraz zatok szczękowych.

Holistyczny charakter opieki nad pacjentem przy współistnieniu wysokich standardów zarówno w aspekcie medycznym, jak i organizacyjnym determinuje Centrum Stomatologii CDC na mapie Krakowa, jako absolutnie wyjątkowe miejsce, do którego serdecznie Państwa zapraszamy.

Centrum Stomatologii CDC znajduje się w dogodnej lokalizacji o bardzo dobrze rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej – pomiędzy Rondem Matecznego a ul. Kapelanka.