Oferta

Stomatologia dziecięca

Oferta skierowana do naszych najmłodszych pacjentów dostosowana jest do specyfiki uzębienia wieku rozwojowego.

Niezwykle ważne są regularne wizyty kontrolne oraz leczenie próchnicy w jak najwcześniej wykrytym stadium. Zapobiega to chorobom miazgi, a co gorsza przedwczesnej utracie zębów mlecznych, prowadzącej do powstawania wad zgryzu. Zwracamy szczególną uwagę na obecność parafunkcji i dysfunkcji.

stomatologia dziecięca kraków

Oferta Centrum Stomatologii CDC zawiera kompleksowe leczenie małych pacjentów oraz profilaktykę przeciwpróchnicową. Wizyty dziecięce przeprowadzane są w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nasi pacjenci w przyszłości chętnie kontynuować będą dbanieo swoje uzębienie.

Celem zespołu Centrum Stomatologii CDC jest, aby dzieci nie miały problemów z zębami stałymi w dorosłym życiu. Nauczymy je, jak dbać o zęby na każdym etapie rozwoju, zapewnimy regularne wizyty kontrolne oraz naukę prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej.

Pełna, kompleksowa diagnostyka wraz z leczeniem pozwoli zapewnić naszym małym pacjentom zdrowe zęby.

Stomatolog dziecięcy, Kraków, cena.

Leczenie najmłodszych pacjentów w Centrum Stomatologii CDC w Krakowie koncentruje się na profilaktyce i leczeniu próchnicy oraz wczesnym wykrywaniu i leczeniu wad ortodontycznych. Ceny wypełnień w zębach mlecznych rozpoczynają się od 150 zł. Więcej informacji w cenniku.

hero