Oferta

Profilaktyka stomatologiczna

Piękny uśmiech sprawia, że czujemy się bardziej wartościowi. Estetyczne uzębienie dodaje nam pewności siebie i przełamuje bariery interpersonalne.

Leczenie stomatologiczne zazwyczaj  rozpoczynamy zabiegiem higienizacyjnym,który ma na celu wyeliminować drobnoustroje z jamy ustnej zwiększając tym samym skuteczność dalszego leczenia.

profilaktyka stomatologiczna Kraków

Higienizacja jest to zabieg polegający na usunięciu złogów miękkich i twardych, takich jak płytka bakteryjna, resztki pokarmowe, kamień nazębny czy nieestetyczne osady, które są siedliskiem bakterii.

Rutynowe szczotkowanie zębów czy inne domowe metody nie usuną z powierzchni zębów twardych złogów nazębnych. Dlatego zalecamy wykonanie profesjonalnej higienizacji jamy ustnej przynajmniej raz na 6 miesięcy.

Regularnie wykonywanie profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych, w skład których wchodzą skaling, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzacja, a także stosowanie się do zaleceń higienizacyjnych dają pewność osiągnięcia sukcesu w postaci zdrowych i pięknych zębów oraz dziąseł.

Cena pięknego i zdrowego uśmiechu

Wszyscy znają przysłowie, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. W CDC możemy określić nawet jego wartość.

Wykonywanie profesjonalnego czyszczenia zębów w gabinecie stomatologicznym w Krakowie przynajmniej 2 razy w roku to gwarancja pięknego uśmiechu na co dzień oraz dużych oszczędności podczas wizyt stomatologicznych.

W Centrum Stomatologii CDC w Krakowie współpracujemy z dentystami i higienistkami stomatologicznymi będącymi prawdziwymi pasjonatami i ambasadorami kampanii dla zdrowego uśmiechu, dlatego bądź pewien/a, że oprócz wykonania zabiegu higienizacji, czyli dokładnego wyczyszczenia zębów z kamienia i osadów, którym zwykła domowa szczoteczka nie podoła, nauczymy Cię jak prawidłowo dbać o jamę ustną w domu.

Piękny uśmiech to nasze DNA.

Cena pakietu higienizacji, czyli profesjonalnego czyszczenia zębów w Krakowie to 299 zł. Zobacz więcej w cenniku >>

hero