Oferta

Profilaktyka stomatologiczna

Piękny uśmiech sprawia, że czujemy się bardziej wartościowi. Estetyczne uzębienie dodaje nam pewności siebie i przełamuje bariery interpersonalne.

Leczenie stomatologiczne zazwyczaj  rozpoczynamy zabiegiem higienizacyjnym,który ma na celu wyeliminować drobnoustroje z jamy ustnej zwiększając tym samym skuteczność dalszego leczenia.

profilaktyka stomatologiczna Kraków

Higienizacja jest to zabieg polegający na usunięciu złogów miękkich i twardych, takich jak płytka bakteryjna, resztki pokarmowe, kamień nazębny czy nieestetyczne osady, które są siedliskiem bakterii.

Rutynowe szczotkowanie zębów czy inne domowe metody nie usuną z powierzchni zębów twardych złogów nazębnych. Dlatego zalecamy wykonanie profesjonalnej higienizacji jamy ustnej przynajmniej raz na 6 miesięcy.

Regularnie wykonywanie profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych, w skład których wchodzą skaling, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzacja, a także stosowanie się do zaleceń higienizacyjnych dają pewność osiągnięcia sukcesu w postaci zdrowych i pięknych zębów oraz dziąseł.

hero