Oferta

Protetyka

Piękny, estetyczny uśmiech jest najlepszą wizytówką każdego z nas, a współczesna protetyka stomatologiczna pomaga w jego osiągnięciu.

Połączenie doświadczenia, pasji, wiedzy oraz najnowocześniejszych i najlepszych technologii gwarantuje sukces. Z definicji, protetyka jest działem stomatologii poświęconym odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych i estetycznych po utracie zębów naturalnych lub po ich masywnym uszkodzeniu.

Protetyka stomatologiczna Kraków

Protetyka stomatologiczna to poprawa estetyki uśmiechu, przywrócenie funkcjonalności uzębienia, jakości i komfortu a w konsekwencji radości życia i pewności siebie. W Centrum Stomatologii CDC wykonujemy odbudowy na zębach własnych pacjenta oraz na implantach zębów.

protetyka stomatologiczna w Krakowie

Uzupełnienia protetyczne mogą być ruchome lub stałe. Do ruchomych zalicza się m.in. protezy akrylowe i protezy szkieletowe. Do stałych m.in.: nakłady (inlay, onlay, overlay, endokorona), wkłady koronowo-korzeniowe oraz korony zębowe, mosty, licówki itd.

Kompleksowe leczenie w Centrum Stomatologii CDC przeprowadzane jest z dbałością o najmniejszy detal.

Każdorazowa dokładna diagnostyka pozwala uwzględnić w planie leczenia każdego z naszych pacjentów rozwiązania dostosowane do jego potrzeb i oczekiwanego efektu. Leczenie protetyczne rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej, podczas której diagnozowane są wszelkie potrzeby lecznicze danego pacjenta oraz poruszana jest kwestia jego oczekiwań. Efektem jest stworzenie indywidualnego planu leczenia. Kierujemy się zasadą: minimum ingerencji, maksimum efektu, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.

Dzięki leczeniu protetycznemu możemy zniwelować wszelkie defekty estetyczne zębów, które przeszkadzają naszym pacjentom tj. kształt zębów, ich kolor, w pewnych granicach również pozycję.

Centrum Stomatologii CDC współpracuje z najlepszymi, renomowanymi pracowniami techniki dentystycznej. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, a doświadczeni i pełni pasji lekarze dokładają starań, aby każda wykonana praca protetyczna była w pełni funkcjonalna, trwała i mistrzowsko estetyczna.

hero