Oferta

Wybielanie zębów Kraków

Każdy z nas uważa, że piękny uśmiech jest ważnym czynnikiem społecznym. Twój uśmiech jest pierwszym wrażeniem jakie inni mają o Tobie. Więc po co go ukrywać?

Piękny uśmiech jest niewątpliwie wartością dodaną nas samych. Estetyczne uzębienie dodaje nam pewności siebie, przełamuje bariery interpersonalne.

Zabieg wybielania zębów wykonuje się u pacjentów, którzy pragną jedynie rozjaśnić kolor swoich naturalnych zębów. Nie mają zastrzeżeń co do ich kształtu, pozycji w łuku, zęby ich są zdrowe i nie wymagają innych zabiegów stomatologicznych. Forma wybielania zębów jest indywidualnie dobierana podczas wizyty konsultacyjnej z lekarzem.

Wybielanie zębów – w domu lub w gabinecie

Do dyspozycji naszych pacjentów, w ramach tego co oferuje nam stomatologia estetyczna posiadamy wybielanie gabinetowe oraz nakładkowe do stosowania w warunkach domowych. Bardzo istotną kwestią jest stosowanie się ściśle do zaleceń lekarza bądź dyplomowanej higienistki stomatologicznej, wykonującej zabieg.

Wybielanie zębów systemem Prevdent

Wybielanie zębów w Centrum Stomatologii CDC pozwala wybielić zęby do pięknego, naturalnego odcienia bieli podczas jednego zabiegu. Naszym pacjentom oferujemy wybielanie zębów systemem Prevdent.

To, co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku, to połączenie aktywnej substancji wybielającej – 6% nadtlenek wodoru z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. Powraca ich naturalna biel! pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

Jest to najbardziej pożądany profesjonalny system wybielający w Polsce. W ciągu jednego zabiegu pacjenci mogą osiągnąć lepsze rezultaty, niż stosując inne ogólnodostępne preparaty. Żel wybielający nakłada się na zęby na 15 minut i umieszcza nad nim światło lampy. Ten cykl powtarzamy około sześciokrotnie. Uzyskujemy rozjaśnienie zębów aż o 6 do 10 odcieni.

Aby przedłużyć efekt wybielonych zębów, należy unikać mocno pigmentowanych napojów i posiłków przez około 3-4 dni, czyli o połowę krócej, niż w przypadku innych systemów wybielających.

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Cena zabiegu wybielania zębów w CDC Kraków zawiera się w przedziale cenowym 900 – 1500 zł. Więcej informacji w cenniku.

hero