Oferta

Licówki Kraków

Licówki to wysublimowane, cieniutkie i niepozornie wyglądające płatki porcelany, które zrewolucjonizowały stomatologię estetyczną na dobre! Dzięki nim możemy tu i teraz uzyskać efekt estetyczny uzębienia, którego nigdy nie miałeś a zawsze chciałeś mieć.

Każda licówka wykonana w Centrum CDC to prawdziwe arcydzieło stworzone przez spójną pracę i wizję lekarza oraz technika dentystycznego, przy minimalnej ingerencji w naturalnego zęba.

Kanony piękna często zmieniały się na przestrzeni dziejów, jednakże cechą wspólną zawsze był piękny, naturalny i biały uśmiech. Pogoń za idealnym uśmiechem wypracowała rozwiązanie w postaci licówek, które jak żadna inna metoda, pozwala na poznanie istoty naturalnego piękna. Kryje się ono paradoksalnie w kształcie, kolorze, efekcie rozpraszania światła, przezierności oraz delikatnej asymetrii.

Estetyczny wygląd uśmiechu to coś więcej niż tylko zęby – chodzi o wszystkie elementy twarzy i to jak wzajemnie współpracują, aby osiągnąć harmonię.

W Centrum CDC podróż zmiany uśmiechu zaczynamy zawsze od kompleksowej diagnostyki, czyli przeglądu jamy ustnej, wykonania niezbędnych badań radiologicznych, zdjęć fotograficznych i modeli diagnostycznych, a co najistotniejsze od poznania oczekiwań pacjenta i wykonania wizualizacji wymarzonego uśmiechu, czym zajmuje się już specjalista stomatologii estetycznej.

Dzięki pełniej diagnostyce uzyskamy najlepsze i przewidywalne efekty terapeutyczne, które nie tylko będą świetnie wyglądać, ale także bezbłędnie funkcjonować. Zadaniem zębów jest przecież umożliwianie nam jedzenia o czym nigdy nie wolno nam zapominać.

Proces kreowania wymarzonego uśmiechu to specjalny czas dla każdego pacjenta, jak i dla całego zespołu. Często zaskakiwani jesteśmy widząc łzy szczęścia jak bardzo licówki potrafią odmienić życie oraz dodać pewności siebie. Są to zdecydowanie momenty, dla których warto ciężko pracować i na które wszyscy czekamy.

Jaka jest cena licówki w Krakowie?

Aby wykonać leczenie licówkami niezbędne jest przeprowadzenie kilku wizyt w gabinecie stomatologicznym w Krakowie, począwszy od tych diagnostycznych, przez te związane z kreacją nowego uśmiechu, aż do finalnego umieszczenia gotowej porcelanowej licówki na stałe na powierzchni zęba.

Cena pojedynczej licówki oscyluje wokół kwoty 1800 zł. Podczas pełnej metamorfozy uśmiechu często, oprócz licówek, wykorzystywane są inne metody z port folio protetyki stomatologicznej, których rodzaje i ceny zawarte są w cenniku.

hero