Oferta

Licówki

Licówki to wysublimowane, cieniutkie i niepozornie wyglądające płatki porcelany, które zrewolucjonizowały stomatologię estetyczną na dobre! Dzięki nim możemy tu i teraz uzyskać efekt estetyczny uzębienia, którego nigdy nie miałeś a zawsze chciałeś mieć.

Każda licówka wykonana w Centrum CDC to prawdziwe arcydzieło stworzone przez spójną pracę i wizję lekarza oraz technika dentystycznego, przy minimalnej ingerencji w naturalnego zęba.

Kanony piękna często zmieniały się na przestrzeni dziejów, jednakże cechą wspólną zawsze był piękny, naturalny i biały uśmiech. Pogoń za idealnym uśmiechem wypracowała rozwiązanie w postaci licówek, które jak żadna inna metoda, pozwala na poznanie istoty naturalnego piękna. Kryje się ono paradoksalnie w kształcie, kolorze, efekcie rozpraszania światła, przezierności oraz delikatnej asymetrii.

Licówki w Krakowie

Estetyczny wygląd uśmiechu to coś więcej niż tylko zęby – chodzi o wszystkie elementy twarzy i to jak wzajemnie współpracują, aby osiągnąć harmonię.

W Centrum CDC podróż zmiany uśmiechu zaczynamy zawsze od kompleksowej diagnostyki, czyli przeglądu jamy ustnej, wykonania niezbędnych badań radiologicznych, zdjęć fotograficznych i modeli diagnostycznych, a co najistotniejsze od poznania oczekiwań pacjenta i wykonania wizualizacji wymarzonego uśmiechu, czym zajmuje się już specjalista stomatologii estetycznej.

Dzięki pełniej diagnostyce uzyskamy najlepsze i przewidywalne efekty terapeutyczne, które nie tylko będą świetnie wyglądać, ale także bezbłędnie funkcjonować. Zadaniem zębów jest przecież umożliwianie nam jedzenia o czym nigdy nie wolno nam zapominać.

Proces kreowania wymarzonego uśmiechu to specjalny czas dla każdego pacjenta, jak i dla całego zespołu. Często zaskakiwani jesteśmy widząc łzy szczęścia jak bardzo licówki potrafią odmienić życie oraz dodać pewności siebie. Są to zdecydowanie momenty, dla których warto ciężko pracować i na które wszyscy czekamy.

hero