Oferta

Stomatologia estetyczna

Choć stomatologia jest dziedziną nauki, jedna z jej gałęzi, stomatologia estetyczna, wymaga innowacji, kreatywności i umiejętności artysty, i to zarówno ze strony stomatologa, jak i współpracującej z nim pracowni techniki dentystycznej.

Estetyczny wygląd twarzy to więcej, niż tylko piękne zęby. To również zdrowe dziąsła i jama ustna. Razem tworzą piękny, naturalny uśmiech. W przypadku braków zębów z pomocą przychodzą implanty stomatologiczne.

Jest dziedziną wykorzystującą pełen wachlarz możliwości poprawy estetyki uzębienia – od wybielania, użycia materiałów kompozytowych, plastykę dziąsła,aż po pełną przemianę uśmiechu przy pomocy prac protetycznych, takich jak pełnoceramiczne korony, czy licówki.

stomatologia estetyczna kraków

W Centrum Stomatologii CDC wyznajemy zasadę, że każdy zabieg estetyczny, np. wybielanie zębów wykonane u naszych pacjentów ma być maksymalnie estetyczny i trwały. Uzyskany efekt powinien w pełni spełniać oczekiwania naszych pacjentów, a nawet je przewyższał.

Stomatologia estetyczna – cennik

W CDC ceny usług związanych ze stomatologią estetyczną, w zależności od jej rodzaju zaczynają się już od 290 zł za pakiet higienizacyjny ( skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacje ). Różne warianty wybielania zębów, uwarunkowane tym czy jest to wybielanie przy użyciu preparatu Opalescence, czy też Prevedent, to odpowiednio 900 zł i 1500 zł. Ceny związane z wykonywaniem licówek i innych metod z zakresu stomatologii estetycznej znajdują się w cenniku.

hero