hero

Lek. Dent

Joanna Zasada

Absolwentka Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiegow Krakowie oraz Uniwersytetu Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Uczestniczka licznych praktyk zagranicznych m.in. na Uniwersytecie Internacional de Catalunya w Barcelonie, Semmelweis University w Budapeszcie, MaloClinic LaCoruna Prof. David Suareza Quintanilla w International Orthodontic Centerw Hiszpanii.

Do każdego pacjenta stara się podejść w indywidualny sposób, proponując kompleksowe rozwiązania uzyskując przy tym najlepsze efekty. W swojej praktyce wykorzystuje najnowocześniejsze metody leczenia, przeprowadzając zabiegi stomatologiczne w sposób całkowicie bezbolesny i komfortowy. Jej otwartośći południowy temperament sprawiają, że wizyta przebiega w bezstresowej atmosferze, co jest istotną kwestią przy przyjmowaniu dzieci, jak również pacjentówz dentofobią.

W Centrum Stomatologii CDC jest koordynatorem odpowiedzialnym za kontaktyz pacjentami hiszpańskojęzycznymi.

Doktor Joanna jest w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Pasjonatka pracy z najmłodszymi pacjentami. Wyjątkowa cierpliwość, empatia sprawią, że każdy mały pacjent z uśmiechem przychodzi do Centrum Stomatologii CDC.