hero

Lek. Dent

Maja Danecka – Pasieka

Lekarz implantolog od zadań specjalnych
,,Tam gdzie inni nie mogą…, tam dr Maję znajdziesz!’’

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Od początku kariery zawodowej Jej największą pasją stały się zabiegi z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Ogromne doświadczenie, potwierdzone ilością wkręconych z powodzeniem implantów oraz przeprowadzonych zabiegów chirurgicznych sprawiają, iż bez wahania dr Maja zasługuje na miano implantologicznego MacGyver’a Centrum Stomatologii CDC, pomagając realizować marzenia o pięknym uśmiechu osobom, które straciły na to nadzieję.

Dr Maja będąc lekarzem doświadczonym, nieustannie rozszerza wachlarz stosowanych metod szkoląc się na kursach i sympozjach prowadzonych przez najwybitniejszych implantologów polskich i zagranicznych.

Zdobyła uznanie środowiska lekarskiego, które powierzyło Jej prowadzenie warszawskiego oddziału ITI Polonica, zrzeszającego najlepszych lekarzy implantologów w Polsce.

Leczenie u dr Mai, cechującej się niezwykle optymistycznym podejściem do życia, napełniają dobrym nastrojem każdego Pacjenta, którzy przyznają, iż nigdy nie spodziewali się, że leczenie implantologiczno – chirurgiczne może przebiegać w tak komfortowych, bezbolesnych i przyjaznych warunkach.